У Конотопі визначили кращого класного керівника

Суспільство | 14:32, 29.01.2013
 Поділитися

Поділитися в

 

Перший подібний міський конкурс ініційований начальником міського відділу освіти спільно з методичним кабінетом. З понад ста п'ятдесяти класних керівників міста участь у конкурсі взяли дванадцять – по одному від кожної школи. Змагалися вчителі в два етапи: перший передбачав проведення класної години на тему, визначену жеребом, другий поєднував у собі три конкурси – самопрезентацію, рішення нестандартної педагогічної ситуації, а також номер, присвячений «класної мами», у виконанні учнів та батьків.

 
Учасниці співали, читали вірші, демонстрували відмінне почуття гумору. Враховуючи нелегку працю моральних наставників, наявність останнього в роботі часом ой як важливо. У свою чергу школярі активно вболівали за своїх вчителів, підтримування їх виступи бурхливими оплесками, вигуками та спеціально підготовленими плакатами.
 
Звання «Кращого класного керівника міста 2013 року» отримала представниця загальноосвітньої школи № 13 Тетяна Побігайленко. Зважаючи на те, що фінал конкурсу відбувся 25 січня – у Тетянин день, перемога саме цієї учасниці є символічною. За визнанням класного керівника з 20-річним стажем, робота з дітьми є для неї не інакше, як покликанням. А щира любов, подарована учням, обов'язково повернутися сторицею – впевнена педагог.
 
Всі учасниці отримали від організаторів конкурсу дипломи, букети троянд, а також грошові премії та екземпляр книги про Конотоп.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: