Подяка лікарям Сумщини

Суспільство | 01:01, 20.12.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Зазвичай на адресу сфери медицини більше нарікань, ніж позитивних відгуків. Тим більше приємно, що і в цій області жителі нашого регіону відчувають очевидні зрушення, увага і професіоналізм з боку медперсоналу.

 
На ім'я голови обласної ради Геннадія Михайленка надійшов лист від пацієнтів обласного кардіологічного диспансеру, в якому вони висловлюють подяку головному лікарю закладу Ігорю Марцовенку.
 
«Своєчасна якісна медична допомога надається згуртованим колективом лікарів, молодшим медичним персоналом, проявляючи при цьому професіоналізм, турботу, співчуття», – йдеться в листі.
 
Пацієнти, які знаходяться в установі на лікуванні, відзначають увагу, терпіння, чуйне ставлення до хворих і, що найважливіше, – надання професійної допомоги в лікуванні та діагностиці хвороб.
Обласний кардіологічний диспансер є комунальним підприємством обласної ради, в якому працює більше 200 співробітників. Очолює кардіодиспансер лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Кардіологія» та «Організація і управління охорони здоров'я» Ігор Марцовенко.
 
У своєму складі заклад має диспансерне відділення на 60 відвідувань у зміну та стаціонарне на 40 ліжок. Після реконструкції нової будівлі в 2006 році в диспансері розгорнуто 85 кардіологічних ліжок, в тому числі палата інтенсивної терапії на 8 ліжок з цілодобовим чергуванням лікарів-кардіологів, що дає можливість надавати невідкладну допомогу жителям найближчих районів та міста. Щорічно кваліфіковану допомогу отримують близько двох тисяч хворих, у тому числі і гострим інфарктом міокарда.
 
Сьогодні диспансер є головним лікувально-профілактичним закладом області з питань надання висококваліфікованої кардіологічної допомоги населенню. Лікарі-кардіологи диспансеру проводять планово-консультативну роботу серед сільських жителів у складі бригади обласної клінічної лікарні. Щорічно консультацію кардіолога диспансеру отримують до 800 жителів районів на місцях, з яких 90 відсотків сільські жителі. Проводиться відбір хворих на планову госпіталізацію.
 
Планується, що з наступного року за рахунок коштів обласного бюджету буде проводитися навчання двох лікарів-інтернів за фахом «хірургія» для забезпечення хірургічного лікування хворих на гострий інфаркт міокарда, які будуть в подальшому працювати в Сумському обласному кардіологічному диспансері.
 
Також у наступному році буде вирішуватися проблема відсутності ангіографа в Сумах. Його планується придбати за кошти державного бюджету. Вартість обладнання, в залежності від кваліфікації та комплектації коливається від 12 до 17 млн. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: