Мер Сум підписався за Волкова

Суспільство | 00:25, 21.12.2012
 Поділитися

Поділитися в

Міський голова Сум Геннадій Мінаєв фактично підтримав нардепа Олександра Волкова, що обирався під опозиційними гаслами, а потім вступив у фракцію Партії регіонів.

 
Г. Мінаєв написав у фейсбуці: «Я не мав можливості поговорити з Олександром Михайловичем і зрозуміти його мотивацію. А перед тим, як висловлювати свою публічну позицію, мені важливо все-таки почути його аргументи. Хоча він не зобов'язаний мені їх озвучувати, але тим не менше. Тому можу тільки припускати. Отже.
 
1. Волков – самовисуванець. Ні перед якими партіями зобов'язань, у всякому разі, публічних, він не несе.
 
2. Ще задовго до виборів він на своїй прес-конференції публічно озвучив тезу про те, що в разі, якщо буде створена єдина депутатська фракція «Батьківщина» у Верховній Раді (ВР) і главою цієї фракції стане Арсеній Яценюк, то він в цю фракцію вступати не буде. Так і сталося. І я думаю (припускаю, але не знаю, як насправді), що Яценюк і Турчинов Волкову це зробити навіть і не пропонували.
 
3. Найбільш вдалий варіант був для Волкова – знайти таких же, як він «вільних» нардепів-мажоритарників і створити депутатську групу. Але і тут невдача. Буквально три місяці тому (ще перед виборами) ВР внесла зміни до Регламенту роботи ВР (а це Закон!) Про те, що мінімальна чисельність депутатської групи повинна бути не менше чисельності самої малої фракції, а це сьогодні аж 37 депутатів, а не 15, як було в 2002-2006рр. за тодішнім регламентом роботи ВР. Це нереально. До речі, вже після виборів до Регламенту вносили зміни і навіть позбавили комуністів (а у них немає жодного їх «споконвічного» мажоритарника) права створювати фракцію. Правда, ситуація змінилася і на це закрили очі. Ну, навіть якщо і 32-33, це також нереально.
 
4. Не думаю, що «УДАР» або «Свобода» пропонували Волкову увійти в їх фракції.
 
5. Що таке за нинішнім Регламенту позафракційний депутат? Він «ніхто» і звуть його «ніяк». Практично безправний суб'єкт. У комітетах, на погоджувальних комісіях, навіть на трибуні ВР він практично позбавлений тих прав, якими укупі володіють депутати, об'єднані у фракції. Це як запасний гравець у футбольній команді, начебто гравець, начебто в команді, а ні на що не впливає.
 
6. Думаю, що Волков прийняв пропозицію від Партії Регіонів увійти в їх фракції саме з цих мотивів. Крім того, начебто навіть отримав посаду заступника бюджетного комітету, навіть якщо і не першого заступника, то все одно це багато значить. У нинішніх реаліях – дуже багато!
 
Резюме. Своє ставлення і публічну позицію до всього цього я поки висловлювати утримаюся, хоча на мене це і не схоже. Треба поговорити з ним і усвідомити деталі. «Бог, як і Диявол, криється в нюансах. Дві сторони однієї медалі … і т.д. »- якщо чесно, то не пам'ятаю, хто написав ці вірші. Але дуже вірні слова, погодьтеся! Думаю, що Волков ще може послужити місту Суми і зробити для нашої громади корисні речі. У всякому разі, я на це сподіваюся ».
 
За матеріалами: http://www.dancor.sumy.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: