Депутат Волков: з «Батьківщини» – в Партію Регіонів

Суспільство | 18:59, 20.12.2012
 Поділитися

Поділитися в

Приступили до роботи знову обрані депутати України, і вся країна зайнялася відстеженням «тушок» – депутатів-перебіжчиків, які на вибори йшли під одними прапорами, а в Раді примкнули до абсолютно іншим політичним силам. Такого антигероя знайшла і Сумщина в особі депутата Олександра Волкова, обраного заступником голови комітету з бюджету.

У період виборів Волков підкреслював свою приналежність до опозиційного об'єднання «Батьківщина» («Вітчизна»), використовував відповідну символіку (зображення серця, портрети Юлії Тимошенко), закликав повернути останньої свободу. І ось 12 грудня, в перший же день своєї роботи, депутат примкнув до фракції Партії Регіонів. Своє рішення про співпрацю з цією партією він мотивував турботою про інтереси виборців: мовляв, тільки ПР може виділити достатньо фінансування для вирішення проблем в Сумському регіоні, «троянський кролик» Яценюк тут безсилий.

Цікаво, що в квітні цього року Волков в бесіді з виборцями висловив свою думку про переметувалися депутатів. Вони, за його словами, не виправдали довіри людей і мають бути покарані, відкликані з парламенту. Сьогодні в ролі такого депутата він сам. Земляк Олександра Волкова, депутат від опозиції Олег Медуниця, закликає зрадити зрадника анафемі і покаятися всім, хто підтримав його у передвиборчій боротьбі.

На замітку. Багато молоді компанії, які тільки виходять на ринок, і хочуть заявити про себе змушені братися за кожну справу, що б створити собі репутацію. Але ніщо так не зможе допомогти піднятися будь молодої компанії як кращі тендери Єкатеринбурга, тому як вони публічні, і компанія виграла тендер і добре виконала роботу, буде на хорошому рахунку, а відповідно буде одержувати регулярні замовлення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: