Новообраний мер-свободівець приїхав до Конотопа вчитися керувати Тальним

Політика | 14:57, 4.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Олексій Юрченко, новообраний очільник міста Тального, що на Черкащині, приїхав до Конотопа вчитися управлінській справі. У ролі наставника для гостя із  Тального виступить Артем Семеніхін і його заступники .

Планується, що Олексій Юрченко пробуде у Конотопі до кінця дня.  Проте місцевим журналістам уже стали відомі деякі деталі управлінського стажування.  Конотопські чиновники тепло зустріли гостя. Адже на його рахунок з вуст конотопського очільника звучали виключно схвальні відгуки.

мер

 

“Олексій Юрченко – молодий свободівець, учасник українсько-російської війни, який з перших днів мобілізації, не роздумуючи, пішов на фронт боронити від ворога землю. – зазначив керівник Конотопа. Нині він обраний головою територіальної громади. Мета його візиту – перебрати досвіду в управлінні громадою. Рік тому я був на його місці, і розумію, як важко зразу все охопити. Основні базиси я розповів: бюджет, транспортна система, економіка, освіта, культура. Зараз із ним працюють заступники”.

Мери-свободівці також домовилися про зворотній візит. Щоправда у відрядження  до Тального Артем Семеніхін  не збирається. Натомість на Черкащину поїдуть його заступники.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: