Незабаром вихованці музичних шкіл Конотопа гратимуть на нових інструментах

Суспільство | 16:44, 11.05.2016
 Поділитися

Поділитися в

60 000 грн на їх закупівлю виділили депутати з міського бюджету. На ці кошти планують купити професійні бандури, сопілки, цифровоме фортепіано, скрипки, кларнети, гітари.

Такій допомозі неабияк зраділи й вихованці, й викладачі школи. Адже стільки років вони тримають високу планку в області, не зважаючи ні на які економічні труднощі.

Конотопські дитячі музичні школи №1 та №2 – одні з найкращих в області, у 2009 році пройшли державну атестацію «з відзнакою», тут працюють 62 викладача, 17 з них мають «вищу» категорію кваліфікації. У школах навчаються 568 учнів, які щорічно беруть участь у 40 обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих змаганнях та виборюють в них понад 130 призових місць. На базі начальних закладів за власною успішною практикою проводяться 4 конкурси – один відкритий всеукраїнський юних виконавців «Шлях до зірок» та три обласних. Всі три – єдині в області: виконавців на народних «Конотопська розсипуха», духових та ударних інструментах «Дзвінкоголосі сурми» та конкурс серед викладачів «Віват, маестро!».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: