Найвправніші та найзавзятіші «Соколята» живуть у Конотопі + фото

Суспільство | 11:30, 5.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 28 по 30 червня в Сумах пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

За призові місця змагалися 19 команд з усієї Сумщини. На урочистому відкритті були присутні: радник Президента України Тарас Ронзистий, голова Сумської ОДА Микола Клочко, обласний військовий комісар Тарас Давиденко, директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, директор обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко.

В своєму виступі полковник Тарас Давиденко побажав учасникам успіху в нелегкій боротьбі та стати надійними захисниками своєї Батьківщини.

До суддівства та організації конкурсів залучалися представники обласного військового комісаріату, 27-ї бригади.

Учасники змагалися у стройовій, вогневій та фізичній підготовках, знанні історії України. Заняття з вогневої підготовки проводилися в спортивному комплексі 27-ї бригади.

Для “джурят” були розгорнуті навчальні місця: по вивченню зразків озброєння, зборці та розборі зброї, виконанню нормативів по ЗЗМУ, агітації на навчання до ВВНЗ та на військову службу.

А у стрілковому тирі представники команд безпосередньо виконували вправи зі стрільби з пістолету “Марголіна” і необхідно відмітити, що деколи результати стрільби у дівчат були кращі за хлопців.

По закінченню нелегких змагань були визначені команди-переможці: І місце виборола команда з міста Конотоп, ІІ місце посіла команда з Шостки, ІІІ місце виборола команда з Тростянецького району.

Призами для переможців стали каремати, котелки, похідні стільці.

Полковник Тарас Давиденко нагородив переможців книгами створеними творчим колективом “Народної Армії” про звитягу та героїзм захисників України: “Вклоняємось доземно українському солдату”, збірниками “Воїни. Історія українського війська” та військовими календарями.

 – Зараз як ніколи актуальними є приклади героїзму та самопожертви, символи, за якими люди підуть у бій й перемагатимуть підступного ворога. І ми маємо такі приклади! Це наші хлопці – наші герої! Коли я дивлюся на Вас, я відчуваю гордість, що в Україні є такі діти. В очах кожного з Вас-непохитна віра в перемогу, бажання жити і працювати в мирній країні…” – наголосив в своєму привітальному слові полковник Тарас Давиденко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: