На заводі КВРЗ у Конотопі незаконно виробляють деревне вугілля? + ФОТО

Суспільство | 13:51, 24.01.2016
 Поділитися

Поділитися в

В Конотопі спеціально організована робоча комісія у складі представників влади, депутатів міськради та громадських активістів відвідала завод КВРЗ, на якому, за словами мешканців прилеглих вулиць, розпочалось незаконне виробництво деревного вугілля.
Заступник директора заводу запевнив членів комісії, що наразі завод займається не виробництвом вугілля, а виробництвом вуглевипалювальних печей. За його словами, печі попередньо випробовують, спалюючи там дрова, потім миють – і виставляють на продаж. Відповідних документів, які дають дозвіл на подібну діяльність, на заводі не виявилось. На прохання громадськості керівництво заводу зобов’язалось привезти документи з Києва за кілька днів.
Після огляду на території заводу КВРЗ було виявлено три вуглевипалювальні печі, склад дров та близько 8 тон готового деревного вугілля. Найближчим часом комісія обіцяє зробити відповідні висновки після побаченого.
Тим часом мешканці району КВРЗ нарікають на постійний смог, який забруднює повітря довкола заводу. До відома, під час виробництва деревного вугілля утворюються продукти піролізу: пил, сажа, оксид вуглецю, оксиди азоту, метан, етан, метанол, оцтова кислота, ацетон та ін. Більшість з них є шкідливими для здоров’я людини. Тому такі виробництва мають бути розташовані далеко за межами населених пунктів.DSC03483DSC03494DSC03499 DSC03486DSC03490DSC03495

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: