На Сумщину прибула «Мандруюча свічка миру»

 Поділитися

Поділитися в

Німецька єпархія в Лімбурзі започаткувала акцію «Мандруюча свічка миру». Передаючи свічку миру на Сумщину, німецькі священики говорили про те, що вони моляться за Україну, за всіх людей, які сьогодні потребують миру.

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА,

“Акція «Мандруюча свічка миру» на Сумщині проходить в парафії української греко-католицької церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, – розповів священик Української греко-католицької церкви отець Аристарх.У 2001 році після теракту в США, коли були зруйновані вежі-близнюки, німці захотіли помолитися за жертв цього теракту. Також вони молилися і за жертв Другої світової війни та інших конфліктів і трагедій. Щороку вони виготовляють свічки миру і відправляють їх на всі континенти. Усі конфесії приєднуються до цієї акції і моляться за мир».

Також під час молитовного сніданку в облдержадміністрації, представник однієї з церков Роман ВЯТКІН, говорячи про мир в Україні, попросив пробачення від імені віруючих росіян (адже сам є вихідцем з Російської Федерації): «Україно, прости, що ми виступили проти тебе, що ми порушили кордони, убиваємо людей, посягаємо на ваш мир, безпеку. І я прошу тебе, Господи, щоб Росія схилилась перед Тобою, попросила вибачення. Я прошу тебе, Господи, помилуй народи ці і дай їм покаяння».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: