На Сумщині з корупціонерів стягнули 120 тис. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Протягом 2017 року складено та направлено до суду 198 адміністративних протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією. З правопорушників стягнуто близько 120 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Протягом 2017 року правоохоронними органами області складено та направлено до суду 198 адміністративних протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією.

Судами розглянуто та набрали законної сили постанови щодо 85 протоколів з накладенням стягнення, сума штрафів становить 118 535 грн.

Прокурорами забезпечено участь у розгляді судами всіх протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Так, за результатами розгляду протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто до відповідальності 1 депутата обласної ради, 42 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 14 посадових осіб органів місцевого самоврядування 4 категорії (заступник голови районної ради, міський голова, сільський голова), 2 посадових осіб органів місцевого самоврядування 5-7 категорій, 1 посадову особу обласних державних адміністрацій, 1 службову особу органів внутрішніх справ, 1 службову особу податкової міліції, 17 посадових осіб юридичних осіб публічного права.

З числа правопорушень, пов’язаних з корупцією, за які осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 54 становлять порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, 30 – порушення вимог фінансового контролю, 1 – порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення.

Органами прокуратури області внесено 253 подання у порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 69 осіб, 5 осіб звільнено із займаних посад.

Як зазначив начальник відділу прокуратури Сумської області Володимир Ковтун, за виявленими порушеннями вимог фінансового контролю розпочато 33 кримінальні провадження за ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) КК України.

Заявлено 2 позови у порядку ст. 66 Закону України «Про запобігання корупції» щодо відшкодування державі, сплачених у вигляді премії в умовах реального конфлікту інтересів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: