На Сумщині відкрили ще 2 поля зі штучним покриттям. Одне з них – на Конотопщині

 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині відкрили ще два футбольні поля зі штучним покриттям. Одне з них збудували в Кролевці, інше – у селі Козацьке Конотопського району за кошти державного та місцевих бюджетів. Загальна вартість обох полів склала майже 3,5 мільйона гривень.

Про це повідомляють на сайті Сумської ОДА

У минулому році із держбюджету було виділено 270 мільйонів гривень на створення таких полів по всій Україні, – зазначив, відкриваючи футбольне поле в с. Козацьке, голова облдержадміністрації Микола Клочко. – І сьогодні за кошти, які були передбачені саме для Сумщини, будуються 10 футбольних полів в ОТГ, селах та містах області.

За словами очільника області, загальна вартість будівництва полів на Сумщині становить майже 14,7 мільйона гривень. З них 7, 3 мільйона гривень – кошти державного бюджету, близько 7,4 мільйона гривень – кошти місцевих бюджетів.

Сьогодні ми відкриваємо поля в Кролевецькій ОТГ та Бочечківській ОТГ Конотопського району, – говорив Микола Клочко перед громадою в селі Козацьке. – Вони збудовані не лише коштом державного бюджету, а й завдяки місцевому співфінансуванню. Усі ми розуміємо, що діти – це майбутнє нашої країни, тому і будемо робити все необхідне, щоб вони виростали здоровими, фізично витривалими і розумними.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: