На Сумщині у суді визнали відмову у субсидії незаконною

Суспільство | 14:32, 10.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вперше Сумський адмінсуд визнав позбавлення субсидій незаконним.

Про це пише city.sumy.ua

Подія, звичайно, знакова. Адже вчора, Сумський окружний адмінсуд своєю постановою фактично визнав незаконною відмову надати субсидію, засновану на неправильному трактуванні департаментом соцзахисту, поняття «член домогосподарства» і зобов’язав його переглянути з урахуванням судового рішення.

І хоча повний текст рішення суду буде опублікований тільки 16-го жовтня, вже зараз можна говорити про те, що проти «системи» можна, і навіть необхідно боротися.

Зрозуміло, все було не просто так, і в цій справі є втручання професійного адвоката, яким виступив Олександр Соколов, який позиціонує себе як правозахисник і відомий численними протестними акціями щодо міської влади.

Разом з тим, спокушатися теж не варто, адже подібне рішення суду поки одиничне, винесено у відношенні тільки одну людину (позивачем виступала мешканка Сум) і тільки по трактуванні одного поняття.

Заслуговує на особливу увагу також і та обставина, що подібне рішення Сумського адмінсуду з даного питання, прийняте на користь позивача і проти органів соцзахисту, є першим в Україні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: