На Сумщині розпочався комісійний огляд доріг

_ff3d2f68e30120ba98e2163e525a4cc1_142738154271

Він проводитиметься з 13 по 30 квітня для того, аби визначити стан автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів після закінчення зимового сезону і належної підготовки їх до експлуатації в літній період.

До складу комісій залучені представники місцевих органів виконавчої влади та комунальних організацій, служб автомобільних доріг, облавтодорів, Національної поліції, «Укрзалізниці», громадських організацій та засобів масової інформації.
Під час огляду перевіряється стан покриття проїжджої частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Особливу увагу під час огляду буде приділено облаштуванню залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух, аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, а також відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху та демонтажу дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Суспільство

вологість:

тиск:

вітер:

Сповістити про помилку

Текст, який буде відправлено нашим редакторам: