Реклама
kontakt

На Сумщині долають наслідки розливу чорного золота

Суспільство | 15:22, 28.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Охтирському районі екологи зафіксували  забруднення нафтоводяною сумішшю. Обстеження ділянки, забрудненої чорним золотом,  показало, що витік стався через розгерметизацію нафтогазового колектора. Площа  забрудненої у результаті НС земельної ділянки – 8046 кв. м – зазначається на інформресурсі Держекоінспекції Сумської області. На разі, фахівці з’ясовують рівень забрудення навколишнього середовища та сільськогосподарських угідь.

А от місцеві нафтовики  – уже розгорнули масштабну кампанію із подолання наслідків витоку . За інформацією, наданою НГВУ “Охтирканафтогаз”, на земельній ділянці, прилеглій до нафтозбірного колектора проведено наступні роботи:
– визначено межі виконання робіт по ліквідації наслідків забруднення, проведено часткове обвалування території;
– на ділянках із значним забрудненням проведено роботи по збору та відкачуванню рідини з наступним закачуванням її в систему збору;
– ділянки та місця забруднення зачищаються від нафтопродуктів ручними засобами;
– ділянки з незначними проявами нафтозабруднень та зачищені ділянки оброблено біодеструктором нафтових забруднень.

На разі, фахівці “Охтирканафтогаз” обробили 15%   (1500 кв. м.) забрудненої поверхні. Не виключається, що знадобиться утилізація забруднених нафтою грунтів. У разі потреби, просочену чорним золотом, землю будуть вивозити на площадку біодеструкції шламонакопичувача на Качанівському родовищі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: