На Сумщині до ПриватБанку знову повертаються “Теплі кредити”

Суспільство | 19:00, 21.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Сумщини, що бажають утеплити свою оселю, знову можуть скористатися програмою “Теплі кредити” від ПриватБанку і отримати гарантовану державну компенсацію до 35%.

Кількість коштів, виділених агенством Держенергоефективності на отримання компенсації, обмежена.

Нагадаємо, з квітня ПриватБанк розпочав кредитування фізичних осіб по державній програмі “Теплі кредити”. ПриватБанк – єдиний український банк, який пропонує своїм клієнтам безвідсоткове кредитування по унікальній програмі “Оплата частинами” та під 2,9 відсотків щомісячно по програмі “Миттєва розстрочка”.

Технологія надання “Теплих кредитів” не лише зручна та вигідна, але й максимально проста. Достатньо обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Миттєва розстрочка”, визначитись із потрібним товаром та оплатити за допомогою картки “Універсальна”.

Для отримання державної компенсації слід подати заявку на відшкодування в Приват24 – Оплата частинами – “Теплі кредити”, де необхідно прикріпити рахунок-фактуру та акт виконаних робіт, який підтвердить виконання монтажу, встановлення матеріалів, або енергоефективного обладнання.

Якщо ви самостійно виконали монтаж, установку – необхідно прикріпити заявку на самостійне виконання робіт.

Щомісячно ПриватБанк формує реєстри клієнтів, які оформили кредит, і подає агентству Держенергоефективності.

До реєстру потрапляють кредити, в яких є товари відповідно до рекомендацій. Компенсацію держави банк перераховує на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена послуга “Оплата частинами”.

Важливо знати, що компенсація надається державою лише у випадку, коли товар або послуга потрапляє під програму “Теплі кредити”, і дотримані всі умови відшкодування.

В отриманні компенсації може бути відмовлено тим клієнтам, які придбали товар, який не відповідає вимогам, не подали заявку на відшкодування або вже скористалися програмою “Теплі кредити” в поточному бюджетному році у ПриватБанку або іншому державному банку.

Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми “Теплі кредити” можна у працівників відділень ПриватБанку на Сумщині, або за телефоном 0997355527.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: