На підприємстві “Мотордеталь-Конотоп” виявили близько сотні порушень у сфері охорони праці

Суспільство | 09:47, 16.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

У ході планової перевірки ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» фахівцями Управління Держпраці у Сумській області було виявлено 83 порушення. За результатами контрольного заходу державними інспекторами було видано вісім обов’язкових для виконання приписів. До адміністративної відповідальності притягнуто шість посадових осіб підприємства. Загальна сума штрафу склала 2 380 грн.

На момент перевірки ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», з’ясувалось, що у підприємства немає дозволу на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, а саме устаткування, пов’язаного з використанням та зберіганням небезпечних або шкідливих речовин. Також було встановлено відсутність у суб’єкта господарювання дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки. Таким у даному випадку є газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.

Поза увагою фахівців Держпраці не залишилося й електрогосподарство ТОВ «Мотордеталь-Конотоп». Було виявлено нехтування відповідальною особою проведенням інструктажів з електробезпеки в обсягах І групи допуску не електротехнічних працівників, пов’язаних з роботами, при яких можливе ураження електричним струмом.

Слід зауважити й те, що у ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» керівники структурних підрозділів та працівники, які зайняті на роботах із підвищеною небезпекою й де є потреба у професійному доборі, не проходять навчання з питань охорони праці та періодичну перевірку знань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: