На митному посту «Конотоп» виявлено незадекларований товар на 11 тисяч гривень

Суспільство | 15:31, 20.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

19 жовтня працівниками Сумської митниці ДФС спільно з співробітниками УСБУ в Сумській області та прикордонниками на митному посту «Конотоп» виявлено недекларування товарів загальною вартістю близько 11 тисяч гривень.

Громадянин України у митній декларації зазначив, що переміщує із собою товари на суму 7500 євро. Вказав техніку побутову у кількості 5 одиниць, 300 кранів, автозапчастини, що займали 3 місця, 100 пар взуття, 30 хвостів з хутра, дві лампи та 1200 лікарських препаратів для ін’єкцій.

Під час фактичного здійснення митного огляду вагону № 8 потягу №6 сполученням «Київ-Москва» на станції «Конотоп» Південно – Західної залізниці було виявлено додатково приховані 4 батареї для ноутбуків марки «НР» та двохдіапазонний безпровідний маршрутизатор фірми «Linksys» на приблизну загальну суму 11 тисяч гривень. Чоловік власноручно сховав товар у міжстелевому просторі свого купе, доступ до якого здійснюється через спеціальний люк.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 МКУ «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». На порушника чекає штраф у розмірі 100% від вартості знайдених товарів. Предмети правопорушення вилучено.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: