На Конотопщині зацікавились органічним землеробством

Суспільство | 19:22, 7.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Фермери Конотопського району виявили інтерес до запровадження органічного землеробства – перспективного напрямку виробництва сільськогосподарської продукції. Тому голови фермерських господарств Конотопщини взяли участь у Сумському регіональному форумі «Органічна Україна: Стратегія розвитку органічного виробництва в області», що відбувся на базі Сумського національного аграрного університету.
Організатори заходу поділились досвідом забезпечення реалізації органічної продукції, надали рекомендації щодо особливостей організації та виробництва органічної продукції.
Але, як зазначив один із голів фермерських господарств Конотопського району Микола Наталич, великі матеріальні затрати і невизначений ринок збуту – це ті фактори, що стримують сьогодні сільгоспвиробників у організації виробництва органічної продукції. Тому на форумі зосередили увагу присутніх не тільки на важливості впровадження органічного агровиробництва в період виходу на ринки ЄС та інших країн світу, а й наголосили про необхідність підтримки виробників органічної продукції на державному рівні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: