На Конотопщні швидка найчастіше виїздила у випадку раптових захворювань

 Поділитися

Поділитися в

На апаратній нараді в Конотопській РДА розгядали питання надання екстреної та невідкладної медичної допомоги сільському населенню в і кварталі 2018 року.

Головний лікар Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олексій ШЕВЧЕНКО проаналізував кількісні та якісні показники роботи служби: наявність структурних підрозділів, радіус обслуговування та кількість населення округу, кадрове та матеріально-технічне забезпечення служби.

За словами посадовця екстренну медичну допомогу жителям сіл Конотопського району надають станція Е(Ш)МД та 4 пункти (3 – на базі АЗП-СМ в селах Бочки, Дубов’зівка, Вирівка та 1 – на базі СЛА с. Соснівка).

За звітний період працювало 9 бригад цілодобово у вихідні та святкові дні (5 – по місту, 4 – по селам).

Виклики від населення приймаються диспетчером ОДС та передаються на бригади.

Всі бригади для зв’язку забезпечені службовими мобільними телефонами, смартфонами, ЕКГ апаратами «Юкард» з можливістю відправлення кардіограми до служби телеметричного кардіологічного консультування та отримання консультації лікаря Центру.

Санітарні автомобілі обладнані QPS- треками для контролю місцезнаходження бригад.

«Питома вага виїздів до сільського населення, у загальній кількості виїздів бригад, становить 27,6%, а в структурі викликів переважать раптові захворювання (86,7%) та нещасні випадки (6,9%)», – зазначив Олексій ШЕВЧЕНКО.

Доповнив по вищезазначеному питанню головний лікар ЦПМСД Конотопського району Анатолій МАНЯК, який відзначив співпрацю районної влади з КЗ «Сумської обласної ради Сумського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та наголосив на покращенні наступності в роботі екстреної медичної допомоги та первинної ланки медицини, а для своєчасної діагностики гострого інфаркту міокарда у сільських жителів розглянути можливість використання у роботи лікарів первинної ланки ЕКГ апарату «Юкард-100».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: