На Конотопщині зібрати врожай зернових планують за два тижні

Суспільство | 10:46, 17.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сільськогосподарські підприємства району забезпечені необхідними паливно-мастильними матеріалами, зернозбиральною технікою та робочими кадрами, приміщеннями та обладнанням до прийомки нового врожаю

З року в рік Конотопщина вирощує врожаї зернових та зернобобових культур та входить до переліку кращих в області за цим показником.

Про це повідомляє відділ агропромислового розвитку Конотопської райдержадміністрації.

Сільськогосподарським підприємствам району необхідно зібрати 18858 га ранніх культур, в т.ч. 1211 га. ріпаку та 17647 га ранніх зернових та зернобобових культур.

Загалом в районі очікують отримати валового виробництва зерна не вище минулорічного показника – нестійкі й непередбачувані погодні умови зробили свій вплив.

Повністю підготовлена зернозбиральна техніка, для обслуговування якої задіяні 172 механізатори.

На збирання цьогорічного врожаю господарства району планують задіяти 86 власних зернозбиральних комбайнів (29 комбайнів: ДОН – 1500, Нива, Єнісей, Дніпро, та 57високопродуктивних комбайнів: Кейс, Нью Холанд, Клаас Лексіон, Джон Дір) та додатково залучити 15 зернозбиральних комбайнів на площу 3500 га.

Вищезазначеної техніки цілком достатньо для проведення збиральних робіт в оптимальний термін 14 днів.

Завершена робота по підготовці токів, вагового та сушильного обладнання до прийомки зерна врожаю 2017 року.

Господарства району забезпечені паливно-мастильними матеріалами для проведення збирання ранніх зернових культур. Також у районі сертифіковано та підготовлено 3 лабораторії по визначенню якості зерна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: