На Конотопщині з’явилась ще одна пожежна команда

Суспільство | 14:44, 6.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 липня в селі Мельня Конотопського району відбулося відкриття місцевої пожежної команди.

В урочистій обстановці голова районної ради Анатолій Боярчук і голова райдержадміністрації Микола Горбенко привітали громаду з цією подією.

Очільники району відзначили важливість і потрібність створення місцевої пожежної команди для протипожежного захисту сільських територій, адже, основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем населення та випалювання залишків рослинності на сільгоспугіддях і на землях, що прилягають до лісових масивів і торфовищ.

Ключовим елементом у здійсненні ліквідації горіння та порятунку людей стає віддаленість села й час доїзду до нього. На подолання цієї відстані рятувальниками витрачаються дорогоцінні хвилини, за які можна врятувати і людське майно, і найважливіше – людське життя.

Голова районної ради Анатолій Боярчук наголосив на організації належного функціонування протипожежних формувань у сільській місцевості, продовженні роботи з їх створення, забезпеченні утримання пожежної техніки в справному стані, укомплектуванні її необхідним пожежно-технічним обладнанням.

«Питання оновлення матеріально-технічної бази підрозділів служби з надзвичайних ситуацій, поповнення автопарку пожежних машин вкрай актуальне і важливе. Адже наші рятувальники щодня знаходяться у стані постійної готовності, в цілодобовому режимі оберігаючи жителів району від вогняної стихії та інших надзвичайних подій. Врятовані людські життя на пожежах є показником ефективності роботи пожежників, такої важливої і необхідної для суспільства.» – зазначив під час вручення ключів від пожежної машини голова районної ради Анатолій Боярчук.

Рятувальники служби з радістю сіли за кермо врученого автомобіля, адже спецтехніка допоможе їм ефективно виконувати свої службові обов’язки та вчасно приходити на допомогу людям. Автомобіль укомплектований засобами пожежогасіння та має підвищену прохідність.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: