На Конотопщині з початку року відсутні борги по зарплаті

 Поділитися

Поділитися в

Про це, як інформує Конотопська РДА, повідомила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглянули стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Тетяна ШЕРУДИЛО зауважила, що несвоєчасне отримання заробітної плати для працівника є ризикованим залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому.

Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, а бюджет Пенсійного фонду матиме стабільні надходження для своєчасного фінансування пенсійних виплат.

– Своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску, а також забезпечення працівників заробітною платою на рівні не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників – підкреслила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: