На Конотопщині вітали соцпрацівників + ФОТО

Свято | 11:04, 3.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Милосердя, гуманізм, чуйність, співчуття – це ті високі життєві цінності, які утверджуються в роботі кожного соціального працівника, – з такими словами звернулися до соціальних працівників голова райдержадміністрації Микола Горбенко та голова районної ради Анатолій Боярчук, вітаючи їх з професійним святом під час урочистостей в райдержадміністрації
Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Щиро переконаний, що Вам і надалі вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує, – зазначив Микола Горбенко.
Привітав соціальних працівників також і директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Віктор Суятінов.
Сьогодні в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району працює майже 140 чоловік, які обслуговують більше 4000 осіб похилого віку. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з них слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя, – зазначив Віктор Суятінов, – своєю самовідданою працею, високим професіоналізмом, почуттям обов’язку, добротою, чуйністю та душевною щедрістю працівники соціальної сфери заслужили людську шану та повагу.
І на дарма, адже девізом їх професійної діяльності є слова: милосердя, гуманізм, добро. Працівники соціальної сфери пропускають через свої серця потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, немічних і самотніх людей, дарують надію та віру в добро.
Кращі представники галузі нагороджені почесними відзнаками.
Свої яскраві музичні композиції подарували представники художньої самодіяльності району.
Джерело сайт Конотопської РДА
Фото сайт Конотопської РДА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: