На Конотопщині вітали дорожників

Свято, Суспільство | 13:30, 26.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

У філії “Конотопський райавтодор” відбулись урочисті збори з нагоди Дня автомобіліста і дорожника.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Працівників галузі з їх професійним святом привітали очільники Конотопського району та висловили найкращі слова вдячності всім працівникам найпотужнішого дорожнього підприємства Сумщини – філії “Конотопський райавтодор”.

Транспортна інфраструктура, автомобільні дороги – це найперше за чим оцінюється розвиток кожного регіону. Саме від злагодженої роботи автодорожників і стану доріг залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

«Нехай висока професійність, трудові зусилля та відданість справі стануть запорукою подальших успіхів та нових здобутків у справі будівництва та ремонту доріг Конотопщини» – побажав присутнім голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО.

Представники влади нагородили кращих працівників дорожнього підприємства грамотами.

У своєму виступі начальник підприємства Володимир СИНИЦЯ відзначив роботу свого колективу та подякував за співпрацю керівникам району і органів місцевого самоврядування, депутатам усіх рівнів, керівникам підприємств у вирішенні питань ремонтів доріг Конотопського району.

Дорожнє підприємство Сумщини – філія “Конотопський райавтодор” є найпотужнішим в сфері будівництва доріг Конотопського району та Сумської області. До колективу райавтодору входить 95 осіб, протягом року кількість працівників збільшилась на 10 чоловік у зв’язку зі зростанням обсягів робіт.

У 2018 році намітилась позитивна тенденція виділення коштів на ремонти державних і місцевих доріг. Філією “Конотопський райавтодор” виконано на 100 млн грн робіт по Конотопському і Кролевецькому районах, з них по Конотопському району і м.Конотоп – на 78 млн грн.

Проведено ремонти доріг по с.Попівка (близько 3 км), с.Козацьке (3,7 км), с.Шевченкове (1,5 км), по селах Таранське і Сарнавщина (по 0,5 км), між селами Сім’янівка – Дубов’язівка – Гамаліївка (5,5 км) та інші.

Варто відзначити співучасть сільгосппідприємств – ТОВ АФ “Козацька”, яка на ремонт доріг виділила 4 млн грн, ПрАТ “Радгосп “Шевченківський” – близько 5 млн грн, та сільські ради – В’язівську (1,2 млн грн, з держбюджету їм також надано 3 млн грн), Малосамбірську (700 тис. грн, з держбюджету – 1,5 млн грн). За ці кошти проведено якісні ремонти доріг по селах В’язівської сільської ради та в с.Малий Самбір.

Вперше за 25 років проводилась поверхнева обробка доріг державного значення – 4 км та місцевого значення – 8 км (по селах Козацьке, Попівка, Шевченкове, Сім’янівка – Дубов’язівка – Гамаліївка та інших виконували капітальний ремонт і поверхневу обробку).

Триває підготовка до роботи в осінньо-зимовий період, на 90% готова техніка, заготовлено 90% протиожеледної суміші, є запас дизпалива тощо.

При філії “Конотопський райавтодор” працює асфальтобетонний завод, на якому станом на 1 жовтня виготовлено 27 тисяч 650 тонн якісного асфальту – в минулому році проведено модернізацію заводу, що також позитивно позначилось на якості асфальтової суміші. Працює на заводі 15 чоловік. На сьогодні підприємство виготовляє звичайний “гарячий” асфальт, незабаром почнеться заготовка “холодного” асфальту – для проведення невідкладного ямкового ремонту в зимовий період.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: