На Конотопщині відзначили День вишиванки + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Конотопщина активно приєдналася до святкування Всесвітнього Дня вишиванки: плекаючи споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, в кожному населеному пункті лунали патріотичні пісні і вірші, а кожен охочий, долучаючись до свята, одягнув вишиванку на роботу, до школи чи садочка.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

На честь самобутнього свята працівники районної бібліотеки організували патріотичну акцію «Фольк-мода», під час якої біля приміщення Конотопської райдержадміністрації було розгорнуто два десятиметрові рушники.

“Ми хочемо показати людям, що ми радісні, незважаючи на ні на що ми єдині і все в нас буде добре! Вишиванка – це для нас символ нашого народу, що відділяє нас від інших народів, що символізує нас, нашу націю, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів”, – з почуттям гордості говорять організатори Акції та її учасники – працівники райдержадміністрації.

Свято закінчилось, але це аж ніяк не означає, що вишиванку одягати не потрібно. Кожен може одягти її будь-коли. У вишивці схований наш, український, національно–культурний код. І вдягаючи вишивану сорочку ми наближаємось до таємниць нашої історії, культури й духовності.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: