На Конотопщині відсвяткували ювілей терцентру

Суспільство | 08:50, 14.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Цими днями виповнилось десять років з дня відкриття відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району в с. Соснівка.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Це друге за черговістю відділення терцентру, що з’явилося в районі, через 2 роки, після відкриття першого такого закладу в селі Попівка. Ініціатива належала колишньому Соснівському сільському голові Івану АНТОНЕНКО, який звернувся до тодішнього голови Конотопської РДА Василя КАЛИТИ з пропозицією створення, на умовах співфінансування, такого потрібного сільському населенню закладу.

Своїми спогадами поділився директор Центру Віктор СУЯТІНОВ: «Минуло вже десять років, а наче це було все вчора. Без перебільшення можу сказати, що відділення перетворилось в центр дозвілля села, проведено безліч заходів до професійних, релігійних та державних свят. Стіни відділення пам`ятають зворушливі зустрічі з пенсіонерами, чудові виступи художньої самодіяльності села, та навіть написання свого гімну відділення».

У приміщенні терцентру проводять особисті прийоми керівники району, представники управління соціального захисту населення, пенсійного фонду, земельного відділу, центру безоплатної правової допомоги.

«Саме у Соснівському відділенні, під час проведення ремонтних робіт, першим в районі був встановлений твердопаливний котел, який, до речі, зарекомендував себе як дуже ефективний та економічний, про що свідчить теплота і затишок у приміщенні» – зазначив Віктор СУЯТІНОВ.

Працівники відділення на чолі з завідувачем Валентиною БЕРЕЖОК обслуговують села Соснівка, Шаповалівка, Заводи. Соціально-побутові послуги, які надаються закладом, користуються значним попитом у сільського населення.

За словами очільника терцентру, за 9 місяців поточного року послуги перукаря отримали 578 осіб, скористалося санітарно-гігієнічними послугами (душ) 446 осіб, а послугами прання – 918 осіб.

Особливою популярністю у підопічних закладу користуються послуги робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків Миколи ТИЩЕНКА, який викосить траву, порубає дрова, полагодить паркан.

Медична сестра Світлана РАДЧЕНКО, яка працює у відділенні, дбає про здоров`я відвідувачів відділення. Вона є досвідченим фахівцем профілактичного масажу та здійснює вимірювання тиску на дому, таку послугу надано в цьому році майже три тисячі разів.

«Люди похилого віку, які пережили війну і її наслідки, тяжку працю в сільському господарстві, заслуговують підвищеної до себе уваги збоку держави. Колектив територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Конотопського району за підтримки районної влади роблять все для покращення якості життя та соціальної підтримки населення району, адже дбати про старше покоління – наш людський обов’язок» – відзначив Віктор СУЯТІНОВ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: