На Конотопщині відсутня заборгованість по зарплаті

Фінанси | 10:02, 23.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

За даними моніторингу відділу праці Управління соціального захисту населення станом на 1 жовтня року заборгованість з виплати заробітної плати у Конотопському районі відсутня.

Про це  повідомляють на сайті Конотопської РДА.

Під час засідання були розглянуті питання про стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє Конотопське управління Пенсійного фонду України та стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та запрошені суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

Спеціалістами Конотопського управління Головного управління Державної фіскальної служби проведено аналіз суб’єктів підприємницької діяльності, які зменшили суму  боргу зі сплати єдиного соціального внеску  (або частково) протягом  вересня місяця 2018 року.

На засідання комісії були присутні суб’єкти підприємницької діяльності, які мали вищезгадані заборгованості.

Підсумовуючи засідання, Тетяна Шерудило наголосила на подальшій співпраці щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у майбутньому та вжиття роботодавцями дієвих заходів стосовно зменшення боргів до Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду та Конотопського управління Головного управління   Державної фіскальної служби .

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: