На Конотопщині відкрили сучасне футбольне поле +ФОТО

Подія, Спорт | 09:00, 11.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначив на відкритті цього поля у селі Малий Самбір очільник області Микола КЛОЧКО, завдяки спільним зусиллям державної, обласної та місцевої влади, на Сумщині сьогодні відкриваються нові футбольні поля.

«Другий рік поспіль держава посилено займається поліпшенням спортивної інфраструктури в регіонах, − повідомив Микола Клочко. − Адже виховання здорового покоління – в пріоритеті Президента Петра ПОРОШЕНКА, Уряду України та місцевої влади. У минулому році із державного бюджету на Програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах було виділено 270 мільйонів гривень. І сьогодні за кошти, які були передбачені для Сумщини, будуються 10 футбольних полів в ОТГ, селах та містах області».

На Будівництво футбольного поля в селі Малий Самбір було використано майже 750 тисяч гривень з державного бюджету, ще 750 тисяч гривень – місцеві кошти (бюджет сільської ради, субвенція з районного бюджету).
До речі, цьогоріч на Програму будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах з державного бюджету виділили 370 мільйонів гривень. І вже скоро ті громади, які хочуть мати на своїй території новеньке футбольне поле зі штучним покриттям, можуть подавати свої пропозиції до Мінрегіону.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: