На Конотопщині тривають заходи з оздоровлення дітей

Влада, Освіта | 16:02, 16.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це на апаратній нараді при голові РДА повідомив начальник районного відділу освіти Микола Вербняк.
«У період з 29 травня по 15 червня 2018 року в закладах загальної середньої освіти функціонували 17 пришкільних, 16 літніх мовних та 1 профільний («Шукачі пригод») табори з денним перебуванням» – повідомив посадовець та зазначив, що дітлахи були забезпечені безкоштовним харчуванням, вартість якого склала 32 грн. на день за одну дитину.
Є пріоритетним та перебуває на постійному контролі районної влади питання оздоровлення дітей пільгових категорій. Серед 770 дітей, які перебували у цих таборах, оздоровлено дітей: сиріт та позбавлених батьківського піклування – 6, з багатодітних та малозабезпечених сімей – 192, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС – 21, з інвалідністю – 19, талановитих та обдарованих– 158, внутрішньо переміщених осіб – 8, учасників АТО – 14.
Під час функціонування таборів була організована робота над екскурсійно-краєзнавчим стартапом «Конотопщина відкрита до Європи». Діти разом педагогами активно долучилися до розробок проектів з трьох напрямків: «Архітектурні перлини Конотопщини», «Заповідними стежинами», «Літературно-мистецька спадщина».
Микола Вербняк також зазначив, що пришкільний табір «Сонечко» Юрівського НВК, за підсумками районного огляду-конкурсу, став у цьому році кращим серед таких закладів та представлятиме Конотопщину на обласному конкурсі.
Діти району продовжують відпочивати і оздоровлюватись у таборі «Зірка», з 18.07.2018 року розпочнеться ІІ зміна, 8 дітей з числа обдарованої молоді району поїдуть до наметового табору «Сузір’я» (м. Лебедин) у серпні 2018 року.
На проведення оздоровчої кампанії з районного бюджету було виділено близько 868 тис.грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: