На Конотопщині школярі зароблятимуть на зборі та сортуванні сміття

Екологія, Наші діти | 12:48, 4.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні органу учнівського самоврядування «Козацька республіка» Козацького НВК діти, заслухавши вчителя екології про умови участі в цих конкурсах, обрали ІТ- платформу «Кліматичні краплі», що відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату Планети.

А стимул для участі у цьому конкурсі запропонували учні 7-го класу –  зароблені кошти витратити на ще один стіл для гри у настільний теніс, адже під час перерв та позаурочний час бажаючих пограти в теніс багато – створюється черга.

У рамках конкурсу в навчальному закладі проведено такі ековчинки: «Збережемо довкілля разом!», «Бережи енергію!» та акцію «Зробимо парк чистим».

За умовами конкурсу екологічно-дружніх вчинків «Кліматичні краплі»  учні школи збирали скло, пластик, макулатуру, використані батарейки. Очистили прилеглі до школи території від сміття. Свої звіти, фото та відеоматеріали учасники конкурсу розмістили на сторінці у мережі Facebook.

Як зазначила вчитель біології та екології Козацького НВК Марина Челишева, проект «Кліматичні краплі» вчить дітей ековідповідальності. Сума коштів, що отримали від реалізації вторсировини наразі незначна, тільки 240 грн., але це перший крок, який засвідчує , що можна заробляти гроші зберігаючи довкілля.

Наразі конкурсанти очікують  на рішення конкурсної комісії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: