На Конотопщині розпочали висаджувати перші гектари лісу

Суспільство | 06:07, 12.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Рання весна дала можливість Сумським лісівникам розпочати лісокультурну кампанію. Зокрема, в роботу по посадці лісу активно включилися Конотопський та Лебединський лісгоспи.

Як повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ, загалом  цієї весни лісгоспи планують провести лісовідновлення на площі 1000 га держлісфонду, з яких 100 га – відведуть під природне  поновлення. Цим підприємства покриють площу минулорічних зрубів та заліснять 6 га зі зрубів 2014 року.

Найбільшу площу лісових культур (по 100 га) планують створити у Свеському й Охтирському лісгоспах та Кролевецькому лісомисливському господарстві, по 90 га – у Глухівському та Лебединському лісгоспах, по 80 га – у Конотопському, С-Будському і Шосткинському лісгоспах.

65% всієї площі займе сосна, 32 % відведено під посадку дуба, 3% площі займе береза ті ін. породи. Для цього у власних розсадниках лісгоспи виростили близько 14 млн. сіянців, що, за словами фахівців,повністю забезпечить потреби підприємств у садивному матеріалі. На заплановану для посадки лісу площу лісгоспам знадобиться 7 млн. сіянців, решту планують реалізувати.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: