На Конотопщині розіграли пам’ятний турнір з міні-футболу

Спорт | 10:10, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

У с. Кузьки відбувся турнір з міні-футболу пам’яті воїна інтернаціоналіста Володимира КИЧІ.

Участь взяли 3 команди. За результатами змагань перше місце в напруженій боротьбі виборола команда села Гути, друге місце посіла команда села Кузьки, третє місце зайняла збірна команда ветеранів спорту Конотопського району. Команди переможці нагороджені кубками та грамотами, а кращі гравці – призами.

Також, 20.07.2019 року, у місті Борзна, що на Чернігівщині, відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті спортсмена Юрія БАРАНОВА серед ветеранів 50+, у якому взяла участь команда «Ветеран-Конотопщини» та виборола почесне І місце.

Заходи організовані ГО „Конотопська місцева організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки Конотопської райдержадміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.