kontakt

На Конотопщині пройшов волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Спорт | 11:25, 20.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Турнір з волейболу серед дівчат і юнаків пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Миколи КУРСОВА і Миколи ОВДІЄНКА пройшов у спортивному залі Дубов’язівського НВК.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

У змаганнях взяли участь команди господарів майданчику, Шевченківського і Великосамбірського НВК.

Перед початком спортивних заходів був проведений патріотичний урок про службу загиблих земляків в Афганістані.

Розпочали турнір дівчата з Дубов’язівського та Великосамбірського НВК.

Господарки майданчику одержали в боротьбі впевнену перемогу з рахунком 2:0. У наступному поєдинку виклик дівчат із Дубов’язівки прийняла команда Шевченківського НВК, і показала, що добре вміє грати навіть на виїзді – шевченківчанки перемогли 2:0.

Напруженим виявився двобій великосамбірців з волейболістками із Шевченкового. Перші два тайми закінчились з нічийним рахунком 1:1.

Отже, розставив всі крапки над «і» вирішальний третій тайм, у якому сильнішими все ж таки виявились дівчата з с. Шевченкове – 2:1.

Отже, за підрахунком отриманих балів третє місце зайняла команда Великосамбірського НВК. «Срібло» вибороли дівчата з Дубов’язівського НВК. Перемогла в турнірі дівоча команда гостей із Шевченківського НВК.

Найкращими гравцями із дівочої команди Шевченківського НВК були визначені Євгенія Прима і Анастасія Рябовол; із Дубов’язівського НВК – Юлія Онищенко, Анна Савченко; із Великосамбірського НВК – Анастасія Нечипуренко та Діана Шайного.

В інтифаді серед юнаків у першому двобії зійшлися волейболісти з Дубов’язівського і Шевченківського навчально-виховних комплексів. Мабуть, хлопці – господарі майданчику вирішили помститись за поразку своїх дівчат з шевченківчанками… Вони розпочали поєдинок потужне. І легко виграли два тайми – 2:0.

У другому поєдинку з хлопцями із Великого Самбору дубов’язівці також продемонстрували красиву гру: вони гарно бачили поле і орієнтувались – вибирали для нападу з подачі слабку дільницю на майданчику суперника, добре розігрували м’яч, вміло виставляли блок на атаки суперника, а також потужно атакували.

Зокрема, міцно тушував Богдан МАКАРЧУК, вдало обробляли м’яч і накидували форварду Кирило РИБЧУН, Владислав ЗАЯРНИЙ, Владислав КОСТИРКО. Але великосамбірці показали, що вони не «хлопчики для биття». Як лідера команди, який задавав гру, можна відзначити Вадима САВЧЕНКА.

Йому вдало допомагав гравець під номером 22 Дмитро НІКАЧАЛО. І все ж таки у самбірчан бракувало зібраності, іноді через це вони втрачали м’ячі, а значить й ігрову ініціативу. Отже, результат поєдинку виявився заслуженим – 2:0 на користь Дубов’язівського НВК.

Як видно, програш у першому поєдинку дубов’язівцям зачепив за живе гордість команди з Шевченкового. І в наступній грі з волейболістами із Великого Самбора вони міцно взялися рятувати ситуацію. На спортмайданчику виділялись Владислав ГОРОБЕЦЬ і Євген МУСІЄНКО.

Команди у напруженій боротьбі йшли «очко в очко». Тому не дивно, що після двох поєдинків, які закінчились з рахунком 1:1, здобули перемогу шевченківці лише у додатковому третьому таймі. Таким чином Шевченківський НВК з рахунком 2:1 виборов у Великосамбірського НВК «срібло».

Переможцями турніру стали спортсмени з Дубов’язівського НВК. А великосамбірці змушені були задовільнитися «бронзою».

Найкращими серед юнаків Дубов’язівського НВК були визначені Стас ХАЩІВСЬКИЙ і Богдан МАКАРЧУК. За словами хлопців, своїй перемозі вони завдячують тренеру РДЮСШ з волейболу Віктору СТЕЦЕНКУ. Серед команди Шевченківського НВК найкращими визнали Владислава ГОРОБЦЯ, Євгена МУСІЄНКА; у команді Великосамбірського НВК – Олександра ДАВИДЕНКА, Дмитра НІКАЧАЛА.

Команди відповідно до зайнятих місць були нагороджені кубками, а найкращі гравці грамотами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.