На Конотопщині працює мобільний соціальний офіс

 Поділитися

Поділитися в

У Конотопському районі працює виїзний мобільний соціальний офіс.
Цього разу представники управління соціального захисту населення Конотопської РДА та Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду працювали  в населених пунктах c. Грузьке, с. Кошари та с. Карабутове.
Під час зустрічі з сільськими жителями головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Конотопської районної державної адміністрації Світлана Денисенко довела до відому присутніх про зміни у порядку призначення житлових субсидій з травня 2018 році для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива.
Фахівець відповіла на всі питання, що цікавили присутніх, надала індивідуальні консультації та нагадала їм про випадки, коли одержувачі субсидії повинні повідомляти управління соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії.
Головний спеціаліст відділу призначення, перерахунку та виплати пенсії Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Серб ознайомила присутніх з порядком призначення та перерахунку пенсій, залучення до реєстрації на веб-порталі та добровільне пенсійне страхування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: