На Конотопщині працівники міськрайцентру зайнятості інформували жителів району

Суспільство | 17:00, 12.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

10 липня 2018 року в Бочечківській ОТГ відбулася виїзна акція Конотопського міськрайцентру зайнятості.

В ході виїзної акції Геннадій Толкачов, директор міськрайцентру зайнятості проінформував присутніх про спектр послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям та населенню. Зокрема щодо ситуації на місцевому ринку праці, можливостях працевлаштування, професійного навчання, започаткування власної справи, залучення догромадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Заступник директора Алла Пилипенко та провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Олена Вовк проінформували про інноваційні підходи в роботі служби зайнятості, порядок реєстрації, перереєстрації безробітних, призначення допомоги по безробіттю, про пошук роботи за допомогою порталу державної служби зайнятості «Труд», надали інформацію щодо нового сервісу «Електронна черга» та ознайомили з вакансіями, що є в наявності по місту Конотопу та Конотопському району, з можливостями працевлаштування в інших регіонах України.

Також представники міськрайцентру зайнятості відвідали соціально значущій об’єкт, на якому проводяться громадські роботи – палац та парк княгині Львової, де зустрілися з безробітними, які залучені до участі в роботах, пов’язаних з відновленням цієї пам’ятки архітектури.

 

comments powered by HyperComments