На Конотопщині підвищився рівень надання соціальних послуг

Суспільство | 12:09, 16.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Протягом останніх трьох років на Конотопщині значно підвищилась якість соціальних послуг.

Це відмітила директор Конотопського РЦСССДМ Ірина Кучук, відвідавши села Шаповалівка, Соснівка, М.Самбір, В.Самбір, Дептівка, Кошари, М.Ганнівка, Карабутове та інспектуючи роботу фахівців із соціальної роботи.
Про це йдеться на сайті Конотопської РДА
У ході зустрічей з сільськими головами Ірина Кучук обговорила питання виділення міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції Конотопському районному бюджету в межах оперативного розрахунку потреби видатків для забезпечення утримання фахівців із соціальної роботи у 2019 році, які працюють на території відповідних сільських рад. Остаточне вирішення даного питання відбудеться на чергових сесіях сільських рад.
У березні 2016 року до штату Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було введено 8 посад фахівців із соціальної роботи. Фахівці працюють над подоланням сімейного неблагополуччя, захистом прав членів родин, створенням умов для нормального розвитку й виховання дітей у сім’ях. Беручи до уваги важливість забезпечення соціального захисту вразливих категорій населення, надання їм підтримки у подоланні наслідків, пов’язаних з економічною та соціальною нестабільністю, профілактики соціального сирітства, формування засад відповідального батьківства та соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, на сьогодні потрібно підкреслити високу значимість наших фахівців, роботу яких важко переоцінити, – із впевненістю додала Ірина Кучук.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: