На Конотопщині охорона здоров’я у минулому році “коштувала” більше 22 млн. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Днями у приміщенні  поліклініки КЗ “Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова” відбулось щорічне засідання медичної ради. 

Як повідомив головний лікар Центру Центр первинної медико-санітарної допомоги Конотопського району Анатолій МАНЯК, присутні фахівці медичної сфери звітували про результативність роботи медичних закладів м. Конотоп та Конотопського району.

Але основна увага була приділена організації функціонуванню первинної ланки медицини в поточному році в умовах медичної реформи та у зв’язку з процесами децентралізації влади, створенні об’єднаних територіальних громад.

Визначені пріоритетні завдання галузі: вирішення кадрових питань – забезпечення медзакладів Конотопщини лікарями; комп’ютеризація та впровадження телемедицини.

Звітуючи перед присутніми, головний лікар району зазначив, що протягом 2017 року по галузі «Охорона здоров’я» Конотопського району витрачено  22349,0 тис. грн.

З метою забезпечення медичним обслуговуванням населення району на вторинному рівні додатково передана субвенція з районного бюджету до Конотопського міського бюджету у вигляді іншої субвенції в сумі 758,7 тис.грн.

Для Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру передано міжбюджетний трансферт на придбання лінійного прискорювача у вигляді іншої субвенції на загальну суму 795,1 тис.грн.

В цілому робота медичних закладів району оцінена на «задовільно».

Присутня на нараді перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО зазначила на ефективній взаємодії  та співпраці закладів сільської медицини та центральної районної лікарні, та запевнила, що районна влада й надалі сприятиме ефективній роботі ЦРЛ, щоб жителі Конотопщини  мали змогу отримувати якісні медичні послуги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: