На Конотопщині міжнародний день людей з інвалідністю відзначили спортивними змаганнями

Спорт | 17:25, 3.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулись змагання серед дітей. Як повідомила завідувач сектору молоді та спорту Конотопської РДА Тетяна Рябко, участь у змаганнях з настільного тенісу, шашок та дартсу взяли 21 учень цього навчального закладу. Тетяна Рябко привітала молодь і побажала їм успіхів на шляху до перемоги.

Зокрема у змаганнях в особистому заліку з шашок перемогу здобули: серед хлопців перше місце посів Дмитро КАМКО, ученик гр.№13, друге місце – Сергій ХАЛІМОН, гр. №13, третє –  Олександр КУЛИГІН, гр. №12; серед дівчат перше місце виборола Валентина БАСЮК, учениця гр. №12, друге – Аліна ЯРМАК, гр. №12, третє – Зіта ГАВРИЛЬЧЕНКО, гр. №12.

У турнірі з настільного тенісу перше місце виборов Раміс Єрмашов, група №13, друге зайняв – Сергій ХАЛІМОН, гр. №13, третє здобув Олег КУЛИГІН, гр. №12.

У стрілецькому тирі Центру військово-патріотичного виховання в ході змагань на влучність із дартсу серед хлопців переміг Дмитро КАМКО, гр. №13, срібло виявилось у Юрія БАТРАКА, гр. №12,, а бронза дісталася Сергію ХАЛІМОНУ, гр. №13; серед дівчат на першому місці Валентина БАСЮК, гр. №12, на другому – Аліна ЯРМАК, гр. №12, на третьому – Зіта ГАВРИЛЬЧЕНКО, гр. № 12.

Переможці змагань отримали грамоти та медалі, а всі учасники нагороджені подарунками.

Наприкінці заходу учасників змагань очікував смачний стіл – печиво, цукерки від керівництва району та соковиті яблука – від директора Сумської дослідної станції садівництва ІС НААН В’ячеслава Фільова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.