На Конотопщині “кують” кадри для новоствороних ОТГ

Суспільство | 13:01, 9.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Посадовці Конотопської райдержадміністрації діляться практичним досвідом та навчають фахівців новоутворених об’єднаних громад Конотопського району.

Як зазначається на сайті Конотопської РДА, спеціалістами управління соціального захисту населення Конотопської райдержадміністрації проведено навчання для відповідальних осіб за соціальний напрямок роботи  в ОТГ. Основна мета – надання практичної допомоги Дубов’язівській  селищній та Бочечківській сільській радам в питаннях соціального захисту населення, які проживають на відповідній території, та для подальшого забезпечення ефективної діяльності в соціальній сфері.

Зокрема, навчання стосувалось призначенню  та  виплаті компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги та призначенню пільг, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.  

У районному відділі освіти відповідних фахівців ОТГ консультували щодо порядку проведення тендерних закупівель, змістовного оформлення тендерної документації та ознайомили з особливостями нарахування заробітної плати педагогічним працівникам.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: