На Конотопщині діти отримали сучасні комп’ютери, меблі та затишну їдальню + фото

Суспільство | 17:00, 31.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно з робочим візитом в Конотопському районі побував народний депутат України Ігор МОЛОТОК, який зустрівся з представниками Присеймівської та Вирівської громад.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Спільно з головою районної ради Анатолієм БОЯРЧУКОМ, заступником голови райдержадміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО він побував у Чорноплатівському та Вирівському НВК, взяв участь у відкритті після капітального ремонту їдальні ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей».

Надзвичайно приємна зустріч відбулась з учнями і педагогічними колективами Чорноплатівського і Вирівського НВК де, за ініціативи народного депутата Ігоря Молотка, за кошти держсубвенції було придбано сучасні комп’ютери та облаштовано кабінет інформатики в Чорноплатівському НВК, встановлено інтерактивну дошку і сучасні меблі в Вирівському НВК.

Як зазначив у ході зустрічі голова районної ради Анатолій БОЯРЧУК, конкретними справами, крок за кроком, влада доводить, що її робота спрямована на користь жителів Конотопського району.

Звертаючись до присутніх, заступник голови Конотопської РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, відзначила, що постійна підтримка з боку народного обранця та районної влади, районних депутатів, місцевих агропідприємств, сільських рад є свідченням небайдужого ставлення до дітей з сільської місцевості у вирішенні проблем навчальних закладів.

Цього ж дня делегація відвідала ще один навчальний заклад ДПТНЗ “Конотопський професійний аграрний ліцей”, який надає освітні послуги в сфері професійно-технічної освіти.

На сьогодні освітній заклад, в якому діти району здобувають робітничі професії, розвивається та осучаснюється.

Проблему, пов’язану з поліпшенням матеріально-технічного стану приміщення їдальні навчального закладу, вдалося вирішити за сприяння влади: в стислі терміни було проведено ремонт приміщення, закуплено нове обладнання, меблі та посуд.

«Я приємно вражений, як багато вдалося зробити за корткий час, і приємно, що можу вам допомогти, – сказав у підсумку Ігор МОЛОТОК. – Вражають і темпи робіт, і якість».

Народний депутат пообіцяв і далі підтримувати своїх виборців у питаннях розвитку галузей освіти, культури і медицини.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: