На базі Конотопського аграрного ліцею відкрили Центр військово-патріотичного виховання

Наші діти, Освіта | 12:15, 24.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Діяльність військово-патріотичних центрів – це невід’ємна складова у підготовці та адаптації майбутніх військовослужбовців, – зазначив Микола Клочко.

Голова облдержадміністрації зазначив про важливість створення таких центрів, оскільки на сучасному етапі розбудови української держави саме військово-патріотичне виховання набуває особливої актуальності та значущості при підготовці молоді до служби в Збройних Силах України.

Тому з обласного бюджету було виділено близько 6,5 мільйона гривень та розпочато роботу щодо створення  та функціонування на базі шести вищих професійно-технічних училищ області регіональних центрів військово-патріотичного виховання.

До відкриття долучилась і директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова, яка відмітила важливість того, що функціонування такого Центру надає можливість майбутнім військовослужбовцям сформуватися морально, та наголосила на головному завданні – вихованні справжнього патріота, свідомого громадянина своєї держави.

Учні ліцею продемонстрували, як працює стрілецький та пневматичний тир, можливості сучасного комп’ютерного класу, який обладнаний інтерактивною дошкою, а також сучасно обладнаний кабінет захисту вітчизни.

На відкриття подібні центри чекають на базі Глухівського, Роменського Хотінського та Шосткинського училищ.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: