Молодь з Конотопа може потрапити на стажування у центральні органи влади, реєстрація закінчується за два дні

Суспільство | 09:00, 28.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Проект «Державотворець», ініційований Міністерством молоді та спорту України, спільно з Українською академією лідерства, надасть можливість молоді дізнатися як працюють органи влади, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Він складатиметься з трьох етапів, на першому з яких передбачається стажування молоді в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади.

Учасники стажування мають бути громадянами України, вільно володіти українською мовою, на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років, мати зацікавлення у подальшому розвитку в сфері державотворення. Досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Відбір кандидатів на стажування здійснюватиметься у два етапи експертною комісією, яку формує Міністерство молоді та спорту України.

Для участі в проекті потрібно заповнити анкету. Реєстрація триває до 30 травня 2018 року.

Проїзд, проживання та харчування стажерів покриваються за рахунок організаторів.

За більш детальною інформацією звертатися до координаторів проекту за телефонами: (044)2843026 – Марія Карчевич, (093)3422122 – Ірина Тулякова, (099)9110471 – Андріана Гапонюк.

Джерело: http://sumypost.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: