Молодь Конотопу долучилась до військово-патріотичного вишколу

Наші діти | 16:28, 8.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

05.10.2018 та 06.10.2018 в с. Таранське, на базі табору ” Мрія” пройшов військово-патріотичний вишкіл, організований відділом Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. До вишколу долучилась і команда «Юнацького корпусу».

Перший день був багатий на нові знання та насичений емоціям. Після заселення та розподілу по підрозділам одразу почалась робота. Завдяки фахівцям із 58-ї ОМпБр молодь ознайомилась з правилами розбирання та збирання АК-74, та опанувала ази надання першої медичної допомоги. Також почергово підрозділи займались облаштуванням табору та допомагали кухарям.

Інструкторами ГО «ТСЗСУТВМФ «Цивільний корпус «Азова» та головним спеціалістом відділу міської ради у справах молоді та спорту були проведені заняття з тактики ведення бою та переміщення малими групами під час проведення розвідувальних заходів, штурму населених пунктів та будівель, надання першої медичної допомоги та евакуації поранених в умовах бойового зіткнення, які завершилися стрільбами із страйкбольної зброї. А надвечір  учасниками заходу у світлі фаєрів  була урочисто зачитана молитва українського націоналіста, як данина пам’яті усім загиблим і живим захисникам України. День же завершився пошуками та взяттям у полон диверсанта, що намагався викрасти прапор табору.

Другий день видався не менш насиченим. Ранок розпочався з Державного Гімну виконаного акапельно молодими учасниками заходу. Опісля ранкової пробіжки та сніданку знову розпочалися навчання. Цього разу під керівництвом головного спеціаліста відділу міської ради вивчали різні стійки та позиції для ведення вогню, відпрацьовували вправи «відхід групи» та «група в атаці», а заступник командира батальйону з морально-психологічного забезпечення 36-го ШВЗ та начальник відділу міської ради у справах молоді та спорту провели заняття з відпрацювання навичок командної роботи та на виявлення і закріплення лідерських якостей. Після обіду на учасників вишколу чекало останнє випробування – спортивне орієнтування на місцевості під пильним наглядом спеціалістів станції юних туристів.

Потім почались збори, прибирання на кухні та відмивання казанів і каструль. Дружно та весело відмивались казани та наводились порядки на території та в корпусі. 

Молоді патріоти розійшлись по домівках, взявши з організаторів обіцянку провести подібні заходи, в яких вони із задоволенням візьмуть участь.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: