Митники Сумщини озвучили ТОП-5 затримань контрабанди 2016 року

Суспільство | 18:06, 2.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Нового року Сумська митниця ДФС розповіла про п’ятірку найбільш цікавих, неординарних та нестандартних випадків виявлення незаконного переміщення предметів правопорушення через митний кордон України за 2016 рік.

  1. «М’яка» схованка

Громадянка України намагалася вивезти до Росії лікарські засоби (стероїдні препарати) в м’якій іграшці.

На пункті контролю станції «Конотоп» митного поста «Залізничний» Сумської митниці ДФС при проведенні митного контролю потягу сполученням «Київ – Москва провідниця сховала в дитячій м’якій іграшці стероїди.

Знайдені препарати це ін’єкційні сильнодіючі анаболічні стероїди на масляній основі, що складаються з різних ефірів тестостерону – «Сустанон 250» та «Сустамед». Як правило, їх виготовляють підпільно. А також, легендарний анаболік «Деканол 200» – найбільш розповсюджена речовина, що займає лідируючу позицію серед йому подібних препаратів.

2. Найбільша кількість книжок

У потязі «Москва-Кишинів» громадянин Молдови в міжстелевому просторі робочого і неробочого тамбурів, а також у проході біля купе провідника виявлено більш, ніж 1,5 тонни друкованих видань. Книги різного направлення, жанру та цінової політики, загальною кількістю майже 3 000 одиниць.

книги

  1. Дорогоцінні камені

Під час митного контролю на митному посту «Бачівськ» в автомобілі виявлені приховані від митного контролю при виїзді з України 25 пакунків з бурштином вагою 11,5 кг. Вартість предметів правопорушення склала майже 200 тисяч гривень. Бурштин захований у пачки з під «Мівіни».

бурштин

  1. Небезпечна схованка «Не влізай, або вб’є»

Це сталося на митному посту «Хутір Михайлівський» під час здійснення митного контролю потягу сполученням «Львів-Москва». Електрик потягу у високовольтних ящиках, які знаходяться під вагонами намагався перевезти через кордон України 9 дороговартісних відеокамер «Панасонік», 7 об’єктивів «Нікон» та 4 весільні сукні. Вартість предметів складає близько 500 тис. гривень.

  1. Найбільша кількість дорогоцінних металів

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС виявлено приблизно 7 кілограмів контрабандних срібних виробів. 54-річна громадянка України виїжджала до Росії у якості пасажира на власному авто марки “Волга”. За кермом був її двоюрідний брат. При проходженні митного контролю сховані товари виявлено між заднім сидінням і багажним відсіком з газовим балоном. За словами правопорушниці їй запропонували заробити та провезти срібло з приховуванням від митниці.

серебро

  1. Найбільш небезпечний товар

Так званий товар подвійного використання, які використовують для виготовлення військової чи спеціальної техніки, у виготовленні ракетної, ядерної, хімічної, біологічної та токсичної зброї.

У потязі сполученням «Львів – Москва» в пункті пропуску на залізничній станції «Хутір-Михайлівський» в ході огляду багажу громадянина Російської Федерації виявлено генератор та контактор, які везлися до Росії з приховуванням від митного контролю.

опасный

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: