Місцевий турагент радить заздалегідь подбати про відпочинок

Суспільство | 17:14, 30.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Плануючи відпустку, не забудьте про те, що раннє бронювання готелів допомагає суттєво заощадити сімейний бюджет. На цьому наголошують туроператори.

Раннє бронювання передбачає купівлю турів на відпочинок напередодні сезону. Адже коли сезон уже буде відкритий, вартість путівки суттєво зросте.

За інформацією міського представника турагенції TUI, яка знаходиться по вулиці Братів Лузанів,  цьогоріч попередня купівля турів користується неабиякою популярністю. Адже основними плюсами раннього бронювання є, перш за все,  суттєво нижча ціна (приміром, на проживанні у готелі можна зекономити близько 50%) та  можливість оплачувати не всю суму путівки одразу, а частково (завдаток може становити від 10% і більше за бажанням клієнта).

Новацією цьогорічного сезону відпочинку є також послуга перерахунку ціни. Тобто, у разі, якщо станеться так, що вартість путівки під час раннього бронювання коштувала вам дорожче тієї ціни, яку встановлять на обраному курорті в період сезону, то туроператори обіцяють зробити перерахунок.

Підводними каменями раннього бронювання можуть бути хіба що нестабільність фінансового курсу та зміни у ваших особистих планах на період відпочинку. Стосовно першого, то в разі, якщо передоплату ви робили за одним курсом, а під час доплати через кілька місяців курс підвищився, то доплачувати доведеться за діючим курсом на момент доплати. У випадку ж, якщо ви раніше забронювали собі тур, а на період виїзду ваші плани змінилися і ви не в змозі поїхати на відпочинок, то завдаток вам можуть не повернути. Але від таких прикрих випадків є дієвий засіб: заброньовану путівку можна застрахувати від невиїзду і тоді у випадку вашого особистого форс-мажору страхова компанія поверне вам 90% коштів.

«Раннє бронювання гарне тим, що у людини з’являється можливість заздалегідь обрати собі готель до вподоби, чого не можна зробити в сезон, коли всі найкращі готелі вже заброньовані і обирати доводиться з менш популярних, – пояснює менеджер турагенції TUI Олександр Щербина. – Поки що асортимент вибору досить широкий. Єдине, на що хочу звернути увагу, це те, що раннє бронювання є вигідним лише при купівлі закордонних турів. Ціна ж українських курортів незмінна протягом року і це залежить цілковито від рішень курортних адміністрацій. Однак, бронювати заздалегідь варто і в цьому випадку – так, принаймні, у вас буде більший вибір місць для відпочинку, ніж у сезон».

Досить вигідним цього року буде скористатися послугою раннього бронювання при виборі таких країн для відпочинку як Іспанія та Греція, каже турагент. Минулоріч найбільш доступними курортами були Туреччина та Єгипет. Справа в тому, що протягом двох останніх років у цих країнах були майже відсутні російські туристи, а тому через меншу кількість відпочивальників у цих країнах і ціни були нижчими. Починаючи з жовтня минулого року російські туристи таки полетіли до Туреччини, тож цьогоріч там очікується справжній туристичний бум. А відтак вартість цих курортів у розпал сезону буде високою і, відповідно, місць у популярних готелях теж буде менше. Тож, плануючи відпустку, місцевий представник турагенції TUI радить скористатися послугою раннього бронювання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: