“Місто ми отримали у руїнах” – Артем Семеніхін на з’їзді свободівців + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Мер Конотопа Артем Семеніхін на зборах депутатів “свободівців” вихвалявся досягненнями міста за час його керівництва та нарікав на представників деяких політичних фракцій, представлених у міській раді, які заважають йому працювати.

“Місто нам дісталося в розвалинах. В українській мові, напевне, немає таких слів, щоб це охарактеризувати. Але ми не злякалися, – підняли рукава і почали працювати. В перший же ж рік Конотоп серед міст Сумської області вийшов на перше місце за темпами наповнення місцевого бюджету. Одразу ми зайняли перше місце по модернізації вуличного освітлення”, – сказав очільник міста.

Також до заслуг своєї команди Артем Семеніхін відніс розробку та впорядкування землевпорядної документації парків і скверів міста, лквідацію поборів у школах та дитячих садочках Конотопу, залучення інвесторів, які почали будувати багатоповерхівки у нашому місті, відновлення конотопської військової частини 58 ОМПБ.

Місто розвивається, але воно “змосковщене”. Зокрема у Конотопській міській раді є  фракція політичної партіїї  “Воля народу”, її голова – людина кримінальна, має судимості та паспорт громадянина Російської Федерації, але мандата він не складає. Вони всі ходять на сесії і питанння у них одне – усунути від влади не тільки міського голову, а й усю свободівську команду.

Причина цього, на думку Артема Семеніхіна одна – це небажання  “московської агентури”  аби Конотоп розвивався і українці розуміли, що можливо збудувати  гідне життя.

Артем Семеніхін(міський голова Конотопа) на зборах депутатів-свободівців.

Опубліковано Максимом Шилом 2 червня 2018 р.

Відео з мережі Facebook

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: