Міський голова Конотопа: “Я не рвуся у крісло Президента”

Суспільство | 19:02, 19.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Артем Семеніхін відреагував на відеозвернення, автори яких критикують його діяльність. У своєму стрімі він пов’язує нові відеозаписи з нещодавно  оприлюдненим відео в Батурині, в якому мер міста виступив проти Медведчука. Вкотре очільник Конотопа розповів про свою діяльність, яка тримається на патріотизмі та ентузіазмі.

Ті, хто сумнівається, подивіться на мою діяльність. ми не здалися, не продалися, ми тут боремося, не ховаючись, не лякаючись, ідучи на пролом. Але я сподіваюся, що ми йдемо до перемоги. Ніхто в світі не зможе сказати, що Семеніхін продався, що він піариться, що йому нічого не треба. Я не рвусь в крісло президента, прем’єра.  я рвусь до того, щоб наша держава була справедливою нормальною, соціально національною країною. Я рвусь до того, щоб Конотопський депутатський корпус Конотопської міської ради було змінено на нормальних людей. Мені все рівно, які там будуть прізвища, але головне, щоб люди були націоналістами, патріотами свого міста.

Артем Семеніхін розповів, що депутат облради Олена Сердюк їздить на його особистому авто, яке він ще у 2011 році купив у кредит. Також очільник Конотопа в усіх подробицях вкотре повідав про свою участь у подіях на майдані та участь у АТО, не дивлячись на наявність маленьких дітей. Для порядку Артем Семеніхін пожурив президента, губернатора, депутатів, усіх рівнів,  АТОвців, які виступають на стороні опозиції у Конотопі.

Разом з міським головою в машині був його син. Пізніше до них приєдналася вжезгадана вище Олена Сердюк, яка замість Яблучного Спасу привітала глядачів з Медовим.

Недільний ефір про ситуацію в Україні, про реакцію агентури Медведчука на мої заклики, про Конотоп:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Неділя, 19 серпня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: