Міністр інформаційної політики України просить правоохоронців якнайшвидше розкрити злочин, який стався на Конотопській студії телебачення

cbb57af7c96cd358e595286e345b3775f7681dce

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець через офіційний сайт міністерства висловив своє бачення щодо підпалу «коктейлями Молотова» Конотопської студії телебачення. Зокрема, він наголосив на тому, що неприпустимо в демократичній країні здійснювати тиск на медіа, особливо фізичний тиск.

«Коли в суспільстві придушують мовників, здійснюючи напади та протиставляючи свободі слова фізичний тиск на медіа – принципи демократії порушуються. Це, в умовах сьогодення, шкода не тільки державі, а самим собі перш за все. Разом потрібно викорінювати недоброзичливців та сепаратистів, які зараз порушили наші кордони, а не знищувати медійні ресурси, які є необхідністю для поширення українського мовлення серед громадян.

Я звертаюся до правоохоронних органів з проханням якомога швидше розкрити цей злочин та не дати можливості розвитку подібних випадків надалі», – зазначив Юрій Стець.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Суспільство

вологість:

тиск:

вітер:

Сповістити про помилку

Текст, який буде відправлено нашим редакторам: