Микола Березін: Варто міняти тих керівників, котрі не дбають про здоров’я людей

Влада, Суспільство | 15:01, 22.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Причина одних з найгірших в Україні демографічних показників Сумщини криється в тому, що здоров’ям населення області займаються лише працівники охорони здоров’я, а повинна займатися і місцева влада. У цьому впевнений депутат Сумської облради від партії «Відродження» Микола Березін.

«Сумщина разом з Чернігівщиною мають гірші демографічні показники. Я неодноразово направляв депутатські запити в усі структури влади, піднімаючи питання високої смертності і захворюваності населення нашої області.

Це – проблема не охорони здоров’я, а влади на місцях. Адже саме влада повинна займатися питаннями популяризації здорового способу життя, якісного харчування, боротися з екологічними забрудненнями. Навіть відсутність роботи в регіоні впливає на демографічні показники – якщо людям ніде працевлаштуватися, нема за що жити, це підвищує психологічне навантаження на них і погіршує загальну демографічну картину області.

На жаль, за ці питання і за здоров’я людей на Сумщині не відповідає жоден голова сільради, голова ОТГ, керівник району чи райради. Найгірше те, що сьогодні підвищується показник захворюваності дітей.

Як вирішити демографічну проблему? Потрібно ввести рейтингові показники по кожному району і моніторити, як вони змінюються. Там, де немає позитивних змін, – варто просто міняти керівників», – впевнений Микола Березін.

Нагадаємо, за інформацією Головного управління статистики в Сумській області, природне скорочення населення регіону в січні-квітні 2018 го склало 3865 чоловік – тобто майже тисячу чоловік в місяць.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: