Мешканці Конотопщини підписали лише 1500 декларацій з лікарями

 Поділитися

Поділитися в

З 1 липня в Україні офіційно стартувала медична реформа.

Днями  в малому залі засідань РДА відбулась нарада за участі заступника голови РДА Тетяни Шерудило, головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги району Анатолія Маняка, завідуючих сільських лікарських амбулаторій.

Підписання декларацій між жителями та сімейними лікарями, терапевтами, педіатрами – перший з етапів реалізації медичної реформи.

На Конотопщині найкраще процес укладання декларацій проходить у Попівській, Вирівській, Пекарівській амбулаторіях, не укладено декларацій у Дубов’язівській, Гружчанській, Великосамбірській амбулаторіях. Усього підписано близько 1500 діючих декларацій. Причинами цього є: відсутність якісного інтернет-зв’язку в сільській місцевості та в низькій активності населення району.
На жаль, не всі люди на сьогодні розуміють, що підписання декларацій з лікарем дає їм право отримувати певний перелік безкоштовних медичних послуг. Для того, щоб активізувати процес підписання населенням Конотопського району декларацій з сімейними лікарями, на засіданні прийнято рішення провести відповідну роботу з інтернет-провайдерами щодо забезпечення якісного інтернет-зв’язку в медичних закладах.
Під час наради Тетяна Шерудило поставила чіткі завдання перед завідуючими амбулаторій і Центром первинної медико-санітарної допомоги району щодо негайного покращення ситуації з укладання декларацій між жителями району і лікарями.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: